Zabezpieczenie magnetyczne do mebli blokada szafek 12 szt.
46,74 zł
Brutto
-
Bezpieczne zakupy
-
Szybka dostawa
-
Produkty dostępne od ręki
-
Atrakcyjne ceny
PB_1_12_blokada szafek
10000 sztuk
Opis
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Materiał | ABS, magnes |
| Wymiary produktu | 4x3,8x3,5 cm |
| Wymiary opakowania | 25x15x6 cm |
| Waga produktu z opakowaniem | 0,5 kg |
| EAN (GTIN) | 5907009578798 |
| Cechy dodatkowe | komplet zawiera 3 kluczyki oraz 12 blokad |
| Producent | Essosway sp. z o.o. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Adres producenta | Ostrobramska 101 / 301, 04-041 Warszawa, Polska |
Tab Content
Opinie
Na chwilę obecną nie ma żadnych opinii klientów.