Mata piankowa edukacyjna dwustronna do zabawy
55,35 zł
Brutto
-
Bezpieczne zakupy
-
Szybka dostawa
-
Produkty dostępne od ręki
-
Atrakcyjne ceny
mata piankowa
500 sztuk
Opis
| Materiał | Pianka XPE |
|---|---|
| Wymiary produktu | 180x120x1 cm |
| Wymiary opakowania | 91x41x9 cm |
| Waga produktu z opakowaniem | 1 kg |
| EAN (GTIN) | 5907009578828 |
| Cechy dodatkowe | Mata edukacyjna dwustronna składana |
| Producent | Essosway sp. z o.o. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Adres producenta | Ostrobramska 101 / 301, 04-041 Warszawa, Polska |
Tab Content
Opinie
Na chwilę obecną nie ma żadnych opinii klientów.