Worki próżniowe na ubrania pościel zestaw 12 szt
43,05 zł
Brutto
-
Bezpieczne zakupy
-
Szybka dostawa
-
Produkty dostępne od ręki
-
Atrakcyjne ceny
worki próżniowe na ubrania
2000 sztuk
Opis
| Materiał | Tworzywo sztuczne PA/PE |
|---|---|
| Wymiary produktu | 80x100 cm |
| Wymiary opakowania | 30x22x12 cm |
| Waga produktu z opakowaniem | 1 kg |
| EAN (GTIN) | 5907009578835 |
| Cechy dodatkowe | 4 x worek XS (40 cm x 60 cm), 4 x worek S (50 cm x 70 cm), 2 x worek M (60 cm x 80 cm), 2 x worek L (80 cm x 100 cm) |
| Producent | Essosway sp. z o.o. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Adres producenta | Ostrobramska 101 / 301, 04-041 Warszawa, Polska |
Tab Content
Opinie
Na chwilę obecną nie ma żadnych opinii klientów.