Pojemnik warsztatowy organizer zamknięty 22 szuflady
109,47 zł
Brutto
-
Bezpieczne zakupy
-
Szybka dostawa
-
Produkty dostępne od ręki
-
Atrakcyjne ceny
organizer warsztatowy O-PL-1
500 sztuk
Opis
| Kolor | Pomarańczowy, czarny |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary produktu | 49,5x25x16 cm |
| Wymiary opakowania | 50x17,5x26,5 cm |
| Waga produktu z opakowaniem | 2 kg |
| EAN (GTIN) | 5907009578811 |
| Cechy dodatkowe | Organizer zamknięty na śruby wkręty ścienny, 22 szuflady |
| Producent | Essosway sp. z o.o. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Adres producenta | Ostrobramska 101 / 301, 04-041 Warszawa, Polska |
Tab Content
Opinie
Na chwilę obecną nie ma żadnych opinii klientów.